C7D18DS29C3 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1437274-3&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.125
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 36
Pitch: 0.125" (3.18mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.125, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 36, Pitch: 0.125" (3.18mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Rows: 2.