Продукція > MICRONEL USA > C8025H12BPLB2-7
C8025H12BPLB2-7
C8025H12BPLB2-7 Micronel USA
C8025-7.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 36.3 CFM (1.02m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.136 in H2O (33.9 Pa)
Power (Watts): 1.55 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 36.3 CFM (1.02m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.1dB(A), Static Pressure: 0.136 in H2O (33.9 Pa), Power (Watts): 1.55 W.