Продукція > HARWIN INC. > C90-3106F12S-3S
C90-3106F12S-3S Harwin Inc.
C90-3106F.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG FMALE 2P SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 2 (Power)
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 12S-3
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Opening: 0.281" (7.14mm)
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 2P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 2 (Power), Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 12S-3, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.281" (7.14mm), Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Black Zinc Cobalt Alloy, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції C90-3106F12S-3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C90-3106F12S-3S C90-3106F12S-3S Виробник : Harwin C90_3106F-1273567.pdf Circular MIL Spec Contacts FREE PLUG-SOCKET CONTACTS 3 WAY