C91-NWG120-CAO Visual Communications Company - VCC
90-Series-Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI .290" 120V HI-HAT GREEN
Packaging: Bulk
Current: 3.5mA
Voltage: 120V
Type: LED
Millicandela Rating: 6500mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Amber
Viewing Angle: 30°
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm)
Wavelength - Peak: 520nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 8.50mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI .290" 120V HI-HAT GREEN, Packaging: Bulk, Current: 3.5mA, Voltage: 120V, Type: LED, Millicandela Rating: 6500mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Amber, Viewing Angle: 30°, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm), Wavelength - Peak: 520nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 8.50mm Dia.