Продукція > KEMET > C911U220JYNDBAWL40
C911U220JYNDBAWL40
C911U220JYNDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 22PF 400VAC C0G/NP0 RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 pF.