Продукція > KEMET > C947U332MZWDAAWL30
C947U332MZWDAAWL30
C947U332MZWDAAWL30 KEMET
KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-3316742.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=7.5mm
на замовлення 9602 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 2500V Y5U RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U332MZWDAAWL30 C947U332MZWDAAWL30 Виробник : KEMET C947U332MZWDAAWL30 Description: CAP CER 3300PF 2500V Y5U RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 3300 pF