Продукція > KEMET > C947U332MZWDBAWL30
C947U332MZWDBAWL30
C947U332MZWDBAWL30 KEMET
KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER DISC SAFETY
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER DISC SAFETY, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 3300 pF.