Продукція > L-COM > CA-085FNMNF018
CA-085FNMNF018
CA-085FNMNF018 L-com
Виробник: L-com
Description: CA.085 FORMABLE NM/NF 18""
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CA.085 FORMABLE NM/NF 18"", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 18.00" (457.20mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.