Продукція > L-COM > CA-085SCNMNF006
CA-085SCNMNF006
CA-085SCNMNF006 L-com
CA-085SCNMNF006_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6"
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 6.000" (152.40mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: 0.085" Semi-Rigid Cable
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 6.000" (152.40mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: 0.085" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA-085SCNMNF006 CA-085SCNMNF006 Виробник : L-Com CA_085SCNMNF012_2D.pdf RF Cable Assemblies CA.085 S-R STD COP NM/NF 6""