Продукція > L-COM > CA-141FNMNF012
CA-141FNMNF012
CA-141FNMNF012 L-com
Виробник: L-com
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 12""
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 12"", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції CA-141FNMNF012
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA-141FNMNF012 CA-141FNMNF012 Виробник : L-Com CA-141FNMNF012_2D.pdf RF Cable Assemblies CA.141 FORMABLE NM/NF 12""