Продукція > L-COM > CA-141FNMNF018
CA-141FNMNF018
CA-141FNMNF018 L-com
Виробник: L-com
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 18""
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 18.00" (457.20mm)
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 18"", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 18.00" (457.20mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції CA-141FNMNF018
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA-141FNMNF018 CA-141FNMNF018 Виробник : L-Com ds_LCCA30640_FT6.pdf RF Cable Assemblies CA.141 FORMABLE NM/NF 18""