Продукція > EPSON > CA-301 24.0000M-C
CA-301 24.0000M-C
CA-301 24.0000M-C EPSON
CA-301.pdf
Виробник: EPSON
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.122" Dia x 0.350" L (3.10mm x 8.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 24 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.122" Dia x 0.350" L (3.10mm x 8.90mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 24 MHz.