Продукція > VISHAY DALE > CA0001200R0JS70
CA0001200R0JS70
CA0001200R0JS70 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 200 OHM 1W 5% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 200 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 1W 5% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 200 Ohms.