Продукція > VISHAY DALE > CA0002R3900KE66
CA0002R3900KE66
CA0002R3900KE66 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.39 OHM 2W 10% AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 390 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.39 OHM 2W 10% AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 390 mOhms.