CA06COME22-14PB ITT Cannon, LLC
CA06COME22-14PB.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS
на замовлення 217 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy and Zinc Die Cast, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.
Інші пропозиції CA06COME22-14PB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA06COM-E22-14P-B Виробник : ITT Cannon, LLC CA-COM_Cat.pdf Description: CIRCULAR
Features: Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C