Продукція > ITT > CA08COM-F22-14S
CA08COM-F22-14S
CA08COM-F22-14S ITT
itt-cannon-ca-com-catalog.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular SKT 19 POS Solder Cup RA Cable Mount 19 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR, Packaging: Bag, Features: Backshell, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy and Zinc Die Cast, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA08COMF22-14S Виробник : ITT Cannon, LLC CA08COMF22-14S.pdf Description: CONN PLUG 19POS RT ANG W/SKTS
товару немає в наявності
CA08COM-F22-14S Виробник : ITT Cannon, LLC CA-COM_Cat.pdf Description: CIRCULAR
Packaging: Bag
Features: Backshell, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C