CA20C1202PLR
CA20C1202PLR CTS-Frequency Controls
CA20C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 12 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 12 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA20C1202PLR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA20C1202PLR Виробник : CTS Electronic Components CA20-1545899.pdf Standard Clock Oscillators 2.0mmx1.6mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 12.0000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel