CA20C1227HLR
CA20C1227HLR CTS-Frequency Controls
CA20C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±150ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 12.288 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±150ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 12.288 MHz, Base Resonator: Crystal.