CA20C1433GLR
CA20C1433GLR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-ca20c-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 14.31818 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 14.31818 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA20C1433GLR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA20C1433GLR Виробник : CTS Electronic Components CA20-1545899.pdf Standard Clock Oscillators 2.0mmx1.6mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 14.31818MHz, +3.3V, Stab 50ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel