Продукція > ITT CANNON, LLC > CA20COME22-14SB01
CA20COME22-14SB01 ITT Cannon, LLC
CA20COME22-14SB01.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS
на замовлення 201 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy and Zinc Die Cast, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції CA20COME22-14SB01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA20COM-E22-14S-B-01 Виробник : ITT Cannon, LLC CA-COM_Cat.pdf Description: CIRCULAR
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C