Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3102E20-22PBA232
CA3102E20-22PBA232 ITT Cannon, LLC
ADS_1003_CA3106E20-15PZ.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT MALE 6P SILV SLDR CUP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 22A, 74A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Black Zinc Cobalt
Primary Material: Metal
на замовлення 626 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 6P SILV SLDR CUP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 22A, 74A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Black Zinc Cobalt, Primary Material: Metal.