Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3102E22-14SBF80A176
CA3102E22-14SBF80A176 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-5015
на замовлення 259 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.