Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3102E24-28SXBF80A176-05
CA3102E24-28SXBF80A176-05 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 24
Orientation: X
Shell Size - Insert: 24-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 748 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 24, Orientation: X, Shell Size - Insert: 24-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.