Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3102E28-22PB01A233
CA3102E28-22PB01A233 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Green
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A, 135A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 28-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Green Zinc Cobalt
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Green, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, 135A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 28-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Green Zinc Cobalt, Primary Material: Metal.