Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3106E22-18PBF80G9
CA3106E22-18PBF80G9 ITT Cannon, LLC
ADS_1003_CA3106E28-22P15.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-18
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Primary Material: Metal
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 8, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-18, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.