Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3106E28-22PB06
CA3106E28-22PB06 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP
Packaging: Bulk
Features: Shrink Boot Adapter
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A, 135A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 28-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Primary Material: Metal
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Shrink Boot Adapter, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, 135A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 28-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.