Продукція > ITT CANNON, LLC > CA3106E32A47SBF80A176
CA3106E32A47SBF80A176 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG FMALE 47POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Strain Relief
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 47
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 32-A47
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 47POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Strain Relief, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 47, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 32-A47, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.