Продукція > VISHAY DALE > CA406020R00KE05
CA406020R00KE05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 20 OHM 2.4W 10% AXIAL
Power (Watts): 2.4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20 OHM 2.4W 10% AXIAL, Power (Watts): 2.4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 Ohms.