CA42105K035AB PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Tantalum capacitor; dipped; 1uF; 35V; 4.5x7mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 1uF KT 1.0/35
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum capacitor; dipped; 1uF; 35V; 4.5x7mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 1uF KT 1.0/35, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA42105K035AB Виробник : PASSIVE TECH Tantalum capacitor; dipped; 1uF; 35V; 4.5x7mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 1uF KT 1.0/35