CA42106K016AB PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Tantalum capacitor; dipped; 10uF; 16V; 5.5x9.5mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 10uF KT 10/16
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2203 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum capacitor; dipped; 10uF; 16V; 5.5x9.5mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 10uF KT 10/16, кількість в упаковці: 100 шт.