CA42475K025AB
CA42475K025AB PASSIVE TECH
tantale_przewlekane_(1)_BOCHEN.pdf
Виробник: PASSIVE TECH
Tantalum capacitor; dipped; 4.7uF; 25V; 5x8mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 4.7uF  KT 4.7/25
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 3575 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum capacitor; dipped; 4.7uF; 25V; 5x8mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 4.7uF  KT 4.7/25, кількість в упаковці: 100 шт.