Продукція > XIANGJIANG > CA42A004M687BA
CA42A004M687BA
CA42A004M687BA XiangJiang
CA42A004M687BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 680UF 20% 4V 2.5MM BULK
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TAN 680UF 20% 4V 2.5MM BULK, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V.