Продукція > XIANGJIANG > CA42A016M157BA
CA42A016M157BA
CA42A016M157BA XiangJiang
CA42A016M157BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 150UF 20% 16V 2.5MM BULK
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук