Продукція > XIANGJIANG > CA42A016M476BA
CA42A016M476BA
CA42A016M476BA XiangJiang
CA42A016M476BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 47UF 20% 10V 2.5MM BULK
Tolerance: ±20%
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 15172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TAN 47UF 20% 10V 2.5MM BULK, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.