Продукція > XIANGJIANG > CA42A025M105BA
CA42A025M105BA
CA42A025M105BA XiangJiang
CA42A025M105BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 1UF 20% 25V 2.5MM BULK
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 33445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TAN 1UF 20% 25V 2.5MM BULK, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.