Продукція > XIANGJIANG > CA42A025M686BA
CA42A025M686BA
CA42A025M686BA XiangJiang
CA42A025M686BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 68UF 20% 25V 2.5MM BULK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 1900 шт:
Написати відгук
Description: CAP TAN 68UF 20% 25V 2.5MM BULK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V.