Продукція > XIANGJIANG > CA42A035M475BA
CA42A035M475BA
CA42A035M475BA XiangJiang
CA42A035M475BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 4.7UF 20% 35V 2.5MM BULK
Tolerance: ±20%
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 33496 шт:
Написати відгук
Description: CAP TAN 4.7UF 20% 35V 2.5MM BULK, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.