Продукція > XIANGJIANG > CA42A050M105BA
CA42A050M105BA
CA42A050M105BA XiangJiang
CA42A050M105BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 1UF 20% 50V 2.5MM BULK
на замовлення 3956 шт:
Написати відгук