Продукція > XIANGJIANG > CA42A050M684BA
CA42A050M684BA
CA42A050M684BA XiangJiang
CA42A050M684BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 0.68UF 20% 50V 2.5MM BUL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 48920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TAN 0.68UF 20% 50V 2.5MM BUL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 0.68 µF, Voltage - Rated: 50 V.