Продукція > XIANGJIANG > CA42A6R3M476BA
CA42A6R3M476BA
CA42A6R3M476BA XiangJiang
CA42A6R3M476BA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TAN 0.33UF 20% 6.3V 2.5MM BU
Tolerance: ±20%
Type: Epoxy Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 16990 шт:
Написати відгук
Description: CAP TAN 0.33UF 20% 6.3V 2.5MM BU, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Type: Epoxy Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.