Продукція > XIANGJIANG > CA45-E016K227T
CA45-E016K227T
CA45-E016K227T XiangJiang
CA45E016K227TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 220UF 10% 16V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 16V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.