Продукція > XIANGJIANG > CA45A010K156TA
CA45A010K156TA
CA45A010K156TA XiangJiang
3372_CA45A010K156TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 76000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 10 V.