Продукція > XIANGJIANG > CA45A016K225TA
CA45A016K225TA
CA45A016K225TA XiangJiang
CA45A016K225TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1020000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.