Продукція > XIANGJIANG > CA45A016K335TA
CA45A016K335TA
CA45A016K335TA XiangJiang
CA45A016K335TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 3.3F 10% 16V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 736000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3F 10% 16V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 16 V.