Продукція > XIANGJIANG > CA45A035K224TA
CA45A035K224TA
CA45A035K224TA XiangJiang
3372_CA45A035K224TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 103800 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 35 V.