Продукція > XIANGJIANG > CA45B010K686TA
CA45B010K686TA
CA45B010K686TA XiangJiang
CA45B010K686TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.142" L x 0.114" W (3.60mm x 2.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 210000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.142" L x 0.114" W (3.60mm x 2.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.