Продукція > XIANGJIANG > CA45B016K336TA
CA45B016K336TA
CA45B016K336TA XiangJiang
3372_CA45B016K336TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 33UF 10% 16V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1006008 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 16V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.