Продукція > XIANGJIANG > CA45B035K475TA
CA45B035K475TA
CA45B035K475TA XiangJiang
3372_CA45B035K475TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 4.7F 10% 35V 1210
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7F 10% 35V 1210, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.