Продукція > XIANGJIANG > CA45B6R3K476TA
CA45B6R3K476TA
CA45B6R3K476TA XiangJiang
CA45%20B%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 47F 10% 6.3V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 1664000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47F 10% 6.3V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.