Продукція > XIANGJIANG > CA45B6R3K686TA
CA45B6R3K686TA
CA45B6R3K686TA XiangJiang
CA45%20B%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 68F 10% 6.3V 1210
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 68F 10% 6.3V 1210, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.